Katalog TecDoc w magazynach branżowych

czasopismaInnowacyjny Katalog TecDoc i nowy portal dla warsztatowców- www.tecdoc.com.pl, stały się tematami wielu publikacji w czasopismach zajmujących się motoryzacją oraz serwisem samochodów. Artykuły na ten temat można było przeczytać m.in. w magazynach „AutoExpert”, „AutoNaprawa”, „Nowoczesny Warsztat” oraz „Serwis Motoryzacyjny” , jak również na stronach internetowych wspomnianych czasopism.

Największą zaletą nowej wersji Katalogu TecDoc, w opinii redaktorów „AutoExperta” i „Serwisu Motoryzacyjnego”, jest jego niewątpliwa elastyczność, począwszy od możliwości ustawień osobistych, na doborze języku skończywszy. Katalog ułatwia identyfikację i zamawianie części zamiennych bezpośrednio od współpracujących producentów samochodów z rynku wtórnego.  Baza trzeciej wersji TecDoc-a jest rzeczywiście imponująca, ponieważ zawiera ponad 47 tysięcy pojazdów,  15 milionów pozycji katalogowych, oraz 3 miliony artykułów z opisami technicznymi opatrzonymi zdjęciami i rysunkami technicznymi.

„Nowoczesny Warsztat” podkreśla fakt, iż TecDoc Katalog współpracuje również z systemami do obsługi serwisów samochodowych, np. Integra Car lub Integra Truck. Program został przygotowany również w wersji DVD oraz jako wersja dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej- online.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdej wielkości firmy zajmującej się sprzedażą samochodów, części zamiennych,jak również dla warsztatów i serwisów samochodowych. Usprawnia i w ogromnym stopniu przyspiesza oraz uefektywnia pracę, jak zaznacza redaktor miesięcznika „AutoNaprawa”.

Powrót do góry strony